У черговому випуску програми "Право на владу" мова йшла про "Зелений бум". В прямому ефірі з'ясовували, чи обернеться однопартійна більшість у Верховній Раді карт-бланшем на зміни, а чи ризиком надмірної концентрації влади в руках однієї політичної сили.

В ході програми у "Слуги народу" відповіли на запитання про позицію партії щодо найгостріших питань української економіки – земля, пенсія, освіта.

Так, зокрема, мова йшла про ринок землі. Кандидат від партії "Слуга народу" у мажоритарному окрузі 94 Олександр Дубинський розказав всю правду про створену ситуацію, за якою селянин опиняється заручником, коли маючи землю він не може ні продати, ні закласти в банк, щоб купити на ці гроші необхідну техніку та інструменти для обробки цієї ж землі. Він навіть не може здати її в оренду за адекватною ціною і змушений віддавати "феодалу" за копійки.

"Питання про те чи потрібно відкривати ринок землі не пояснює саму суть земельної реформи. От уявіть собі, що ви – селянин. Дістали 2 Га пайової землі, тому що вам так належить по закону. Чи можете ви піти в банк і взяти під неї кредит на трактор, щоб обробляти її? Не можете. Нема ні ставок ні кредитних програм ні можливості. Чи можете ви цю землю віддати комусь в оренду? Можете. Чи є мірило ціни цією оренди? Немає. А от наприклад ви маєте землю посередині угідь, які здаються. Ви взагалі навіть пройти до своєї землі не зможете – вам не дадуть цього зробити. Люди знаходяться в заручниках цієї ситуації. Вони не можуть взяти в банку кредит під землю, щоб обробляти її, вони не можуть здати її в оренду, бо немає ціни, яка б визначала вартість цієї землі. І вони не мають до неї доступу, якщо не здають в оренду якомусь феодалу, який орендує за копійки. Це спеціально зроблена історія, щоб цю землю ти міг здати лише в оренду. Друге – немає нормативної оцінки землі при передачі її в оренду.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Показати ще

Щоб ринок землі запрацював, потрібно створити нормативно-грошову оцінку цієї землі. Щоб людей не обманювали і не розводили. Друге – кредит під заставу землі. Без цього все це – профанація", - зазначив Дубинський.

Нагадаємо, Дубинський сказав, чим буде відрізнятися команда Зеленського від попередників

Як повідомляв портал Знай.ua, Дубинський зі "Слуги народу" поставив Кононенка на лічильник

Також Знай.ua писав, Зеленський зустрівся зі "слугами народу" в Офісі президента