Сьогодні до Черкаської обласної ради приїхав з візитом президент України Володимир Зеленський.

Фото: Про все

Перед будівлею держустанови на Президента чекало не менше ніж 200 мешканців області. Люди зустріли вийшовшого з машини главу держави оплесками та оваціями, вигукували схвальні фрази: "Наш президент", "Дякуємо".

Натовп моментальна оточил Володимира Зеленського, деякі хотіли зробити з гарантом селфи, інші - потиснути йому руку.

Глава держави позитивно реагував на увагу публіки, поки наближався до облради зі своєю охороною, посміхався людям, вітався з ними і не відмовлявся сфотографуватися.

Фото: Про все

Велика частина натовпу стала розходитися по домівках, як тільки Президент зайшов у двері будівлі.

Нагадаємо, раніше Зеленському показали 23 сантиметри його самого.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський розігнав 11 дипломатів.

Ще Знай.uа повідомляв, що Зеленський звільнив Короля Артура.

Популярні новини зараз
Ціна красивих картинок: українські військові записали емоційне звернення та звинуватили ексміністра у зриві оборонних реформ Тариф 30 грн за проїзд: Київрада відхилила три петиції, дві нові набрали понад 6000 голосів Тарифи від 200 грн: що входять у найдешевші пакети Київстар, Vodafone та lifecell Доплата від 597 до 908 грн: сім категорій отримають надбавку 35% до пенсії
Показати ще