За 20 років у владі Володимир Путін обзавівся клонами на будь-який випадок. Не раз російського президента бачили у різних місцях одночасно і цей факт ставав надбанням громадськості. Про це пише Политека.

У 2015 році був зафіксований один з таких фактів. Російські журналісти писали і показували, що Путін проводить зустріч у Кремлі, присвячену десятиріччю громадської палати РФ. В цей же день журналісти Алтайського краю заявили, що Путін рибалить на одній з річок краю. І подібних «проколів» було багато. Де насправді був справжній Володимир Путін залишається загадкою.

Адвокат українських моряків Микола Полозов повідомив, що у президента РФ дійсно є двійники і вони навіть мають відмінності один від одного за віком, зовні і також за кількістю ботокса в їх організмі.

Популярні новини зараз

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Показати ще

Ще одним фактом наявності двійників є і той випадок, що Путін на міжнародних зустрічах з німецькими і австрійськими високопоставленими чиновниками розмовляє через перекладачів. Хоча всі знають, що російський президент чудово володіє німецькою мовою, так як довгий час працював у КДБ в тодішньої НДР.