Партія президента України Володимира Зеленського "Слуга народу" працює над одним з найбільш хвилюючих змін для українців. Зокрема, йдеться про мовний закон. Президент України ще в самому початку заявив, що його команда внесе в нього якісь правки.

Спочатку мав бути закон про дематюкацію української мови, щоб позбавити з мови народу матюки. Йшлось також про поправку, яка примушує обслуговуючий персонал говорити виключно українською мовою. У Зеленського впевнені, що це в першу чергу порушує права і свободу людини, і такі крайні заходи зовсім ні до чого. Вони тільки загострять конфлікт ще більше.

Потім говорилось про російську мову як другу державну теренах східної України. На цей крок хочуть піти заради того, щоб зменшити хвилю конфліктів на сході.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Пасажирка влаштувала у вагоні метро спекотний денс: обскакала Яму і Кухар, епічне відео танців

АТБ нагодував українців фантомною стравою: "Навіть тваринам давати це шкода", відео

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Податки в Україні
Податки в Україні

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Зрештою це питання перестали коментувати, і все притихло. В Офісі Зеленського на питання журналістів, чи просувається взагалі справа, відповіли коротко і ясно... Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков дав свій незадовільну відповідь.

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

"У разі необхідності президент буде реагувати", - відповів Разумков.

Дмитро Разумков каже, що, приймаючи закон, Зеленський завжди буде співвідносити, наскільки він відповідає інтересам громадян та Конституції України. За його словами, Зеленський вже провів аналіз тексту законопроекту. Але рішення президента поки що не відомо.

Нагадаємо, в Україні можуть зникнути гривні: Зеленському підкинули ідею, "грошова реформа".

Як повідомляв Знай.uа новий податковий закон покарає українців: масові зловживання та ухилення.

Знай.uа писав, немає ніде в світі: Зеленський готує незвичайний формат наступних виборів.