Народний депутат Дубіль спільно з представниками “Батьківщини” продовжують блокувати геріатричний центр у Козелецькому районі та тиснути на свідків, які заявили про правопорушення у день виборів

Про це повідомляє видання from-ua з посиланням на “Український політик“.

Другий день поспіль геріатричний пансіонат оточений машинами представників Батьківщини, які захопили пансіонат днем раніше. Основна мета – змусити свідків відмовитися від свідчень, які були представлені в Чернігівському окружному суді під час розгляду позову кандидата Приходька Бориса Вікторовича до Окружної виборчої комісії 210 округу про визнання дій протиправними щодо встановлення підсумків голосування і про визнання голосування на виборчій дільниці геріатричного пансіонату недійсним. Показання даних свідків – основні докази масових фальсифікацій на цій ділянці, завдяки яким, Коровченко втратив шанс отримати заповітну недоторканність і мандат.

“Вчора на територію пансіонату заїхало багато машин з підозрілими людьми. Вони увірвалися в пансіонат і почали погрожувати нам, щоб ми негайно забрали свої заяви. Погрожували, кричали, здавалося, нібито вони рознесуть все навколо. Деяким стало погано, схопило серце. Сьогодні вони намагаються насильно змусити нас відмовитися від своїх показань і заявити про те, що нас змусили розповісти про фальсифікації”, – розповів один з постояльців.

Крім того, народний депутат Дубіль з представниками кандидата Коровченка, разом із сотнею “тітушок”, силою утримують керівника пансіонату у нього вдома, намагаючись переконати його дати неправдиві свідчення перед колегією суддів, яка в даний момент засідає в Києві в Шостому апеляційному адміністративному суді.

Популярні новини зараз

Розтрощило всього і передушило шию: у Польщі загадково загинув українець, мільйони заробітчан перелякалися не на жарт

Луценко у розпачі зізнався про стосунки з Порошенком: "Я казав "ні", і досить часто"

Дорофєєва вийшла на сцену лише в трусиках, Позитив не знає куди і дивитися: "Ідеальна, просто бомба!"

Кремль зробив термінову заяву, українці ошелешені: "Готові обміняти Донбас на..."

Показати ще

“Для цих людей не існує Закону. У день виборів нам не дали проголосувати. Так, бюлетені ми отримали, але не голосували. У нас їх забрали і проголосували так як потрібно було їм. Тепер, коли ми розповіли про це нам погрожують. Вони бандити заявилися до нас додому, і шляхом залякувань хочуть змусити відмовитися від своїх слів і свідчень. Заради чого? Заради влади! Страшно уявити, яке свавілля почнеться, якщо воно ( Коровченко, прим) отримає мандат”, – розповіли в пансіонаті.