Таку загрозу представляє особа одіозного Князюка Олександра Григоровича, пише "Политрада".

Так, Князюк 2016-2017 рік працював начальником Регіонального сервісного центру у Вінницькій області, куди потрапив за протекцією свого колишнього начальника, керівника НДЕКЦ — Федотова Олександра Анатолійовича. Отримавши досвід роботи в реєстраційно - екзаменаційному напрямку, перебрався в Київ за підтримки Сергія Гончарова (заступника Міністра внутрішніх справ України), з яким вони вчилися в Київському національному торговельно-економічному університеті, повідомляє портал Politeka.

На посаді Першого заступника начальника ГСЦ, будучи головою тендерного комітету, відповідав за напрямок закупівель та матеріального забезпечення.

Після відходу з посади глави Начальника ГСЦ МВС Владислава Криклія, тимчасово виконує обов'язки начальника ГСЦ МВС.

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Від Тіни Кароль до Скрябіна: львів'янам назвали зірок, які влаштують шоу на День Незалежності

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Співробітники ГСЦ МВС розповідають, що Князюк поширює в колективі інформацію про те, що він вже погодив з Гончаровим Сергієм і Держсекретарем МВС своє подальше перебування на посаді Начальника ГСЦ МВС, натякаючи на те, що працюючи за напрямом матеріального забезпечення погоджував свої дії з керівництвом МВС та підтвердив готовність матеріально забезпечити «у твердій валюті» своє бажання взяти кермо правління Сервісних центрів МВС.

Важливо також відзначити, що за останній місяць активізувалися старі співробітники ДАІ, які масово побігли до Князюку висловити свою повагу і готовність закрити ті чи інші позиції в регіонах і Головному сервісному центрі, показуючи можливу монетизацію своєї діяльності.

Через це з'являється ризик, що з приходом Князюка керівником Головного сервісного центру МВС у систему повернуться всі старі одіозні співробітники ДАІ і повернеться система тотальних поборів, створення перешкод і корупційних схем.