У МЗС заявили, що представник уряду Угорщини Трістан Азбей під час свого виступу використав неприпустиму риторику, заявивши про "кризу громадянської війни" в Україні.

У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ України висловило протест Угорщині через заяви про "громадянську війну" в Україні.

Після оприлюднення заяви до МЗС України було викликано тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні Крістіну Марфі. Угорському дипломату було висловлено рішучий протест.

Угорський парламент

Популярні новини зараз

Порошенка закидали яйцями на власному мітингу: відео ганьби

Син Валерії розбився в ДТП під Санкт-Петербургом: від фото розривається серце

Ротару розважила росіян і попалася в обіймах Кіркорова: "Зрадниця"

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

"Категорично неприйнятною для України є ситуація, коли високі посадові особи сусідньої держави називають триваючу з 2014 року збройну російську агресію проти України "громадянською війною", — заявили у МЗС. МЗС України

Співробітники дипломатичного відомства наголосили, що Угорщина, як член ЄС та НАТО, зобов’язана в першу чергу дотримуватися офіційної позиції стосовно російської агресії в Україні. Наразі пояснень від Угорщини не надходило.

Нагадаємо, раніше Зеленський по душах потеревенив з президентом Польщі Дудою

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці влаштували провокації під час урочистих заходів з нагоди 80-ї річниці Другої світової війни

Також "Знай.ua" писав, що на угорському кордоні 5-кілометрові черги: голодні українці непритомніють