В мережі опублікували відео, на якому зображений кортеж українського лідера Володимира Зеленського під час візиту на Рівненщину. Даний ролик в мережі оприлюднила журналістка Вікторія Мамотюк.

У коментарі вона здивувалася тому, як же скромно пересувається глава української держави.

"За всіх президентів, вперше бачу такий кортеж - назустріч їдуть фури, дороги не перекриті, розгоночні авто відсутні, без мигалок, правоохоронців на дорозі немає, мєнти не бігають з намиленимм дупами - Володимир Зеленський їде в Острог", - коментує працівниця ЗМІ.

За всіх президентів, вперше бачу такий кортеж - назустріч їдуть фури, дороги не перекриті, розгоночні авто відсутні, без мигалок, правоохоронців на дорозі немає, мєнти не бігають з намиленимм дупами - Володимир Зеленський їде в Острог.

Geplaatst door Вікторія Мамотюк op Dinsdag 10 september 2019

Популярні новини зараз
В Україні змінять формат індексації пенсії: до чого готуватись Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші
Показати ще

До того ж, сам Зеленський вже також відзначився під час візиту на Рівненщину. Під час зустрічі зі студентами в Острозі він різко висловився на адресу власників незаконних АЗС.

"Припиніть це робити в найближчі дні тому що за це будемо... Ми будемо не просто ретельно стежити, а... Користуючись своїм настроєм і тим, що не можу в університеті нецензурно говорити, тому скажу так - будемо ретельно стежити і обмежувати вас у ваших вільних днями в Україні", - сказав президент України під час прес-конференції.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський планує відвідати США 23 вересня для участі в Генасамблеї ООН.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський відчитав губернатора Рівненщини Коваля.

Також портал Знай.ua писав, що президент готує Філатову повторну ревізію на Новому мосту.