Наймолодший бранець, якого звільнили в рамках обміну в'язнями між Україною і Росією, Павло Гриб дивував багатьох, не потиснувши руку президенту Володимиру Зеленському на виході з літака після повернення додому.

Виглядало так, що хлопець показово пішов в інший бік. Здається, це навіть засмутило українського президента, - пише видання BBC.

Павло Гриб

21-річний Павло Гриб пройшов у Росії чотири СІЗО: одне - в Краснодарі, де відбувалося слідство, два - в Ростові-на-Дону, де засідав суд, одне - в Москві, звідки українців відправили до Києва.

Українця звинувачували у сприянні терористичній діяльності: він нібито під час листування схиляв школярку із Сочі Тетяну Єршову закласти вибухівку на випускному в школі, з якою довгий час спілкувався через інтернет.

Популярні новини зараз

Заворотнюк отримала невтішний вердикт від лікаря: "Можливості вже немає..."

Пенсії за Зеленського: кого ощасливить триразове збільшення суми

Мінімальна зарплата незабаром потішить українців: який сюрприз готує Кабмін Зеленського

Близький друг Заворотнюк назвав вражаючу причину хвороби "прекрасної няні": Фріске теж цим захоплювалася

Показати ще

Павло Гриб

Зараз хлопець признається, чому єдиний не привітався з главою держави. Оскільки Павло Гриб, вийшовши з літака, одразу пішов до своїх рідних.

"На жаль, я виходив останнім. Спочатку просто спустився, нічого не побачивши. Потім підбігли рідні. Я повністю дезорієнтувався, як би це дивно не звучало. Я навіть сам не зрозумів, що відбувається. Картинка в очах миготіла. Я не міг навіть журналістам дивитися в очі. Потім тато показав на Зеленського. Я його не впізнав, кажу чесно. Подивився, що якісь люди в костюмах стояли. На жаль, так сталося. ", - розповів хлопець. Павло Гриб

Павло розповів, що сидів поруч з Олександром Кольченком та Романом Сущенком, а за ними сиділи Олег Сенцов, Євген Панов. Юнаку запам'яталося, що Сущенко був задумливим, а Сенцов жартував. У Лефортово він вітався з моряками.

Нагадаємо, раніше звільнений моряк Андрій Ейдер шокував розповіддю про перебування в полоні

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишній путінський в'язень Карп’юк розповів подробиці про вживлений чіп та психотропні речовини

Також "Знай.ua" писав, що залишилося невідомим в проведенні обміну полоненими