На 16-тій зустрічі "Ялтинської європейської стратегії" YES в Києві з темою "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі" виступив президент України Володимир Зеленський. В своїй промові він чітко виразив майбутні плани на боротьбу з корупцією серед топ-чиновників.

Виступ українського президента можна переглянути у вільному доступі. Зеленський заявив, що особистим щастям для себе він вважає настання справедливості в Україні. Про це повідомляє інтернет видання Hvylya.

"Щастя - бачити лиходія на нарах, а не на Мальдівах", - сказав глава держави. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський говорив і про те, що є щастям для українських сімей.

"Яке наше бачення щасливої української родини? Все за столом. Порожніх стільців немає. Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми повинні повернути свої території. Єдиний шлях для цього - це дипломатія. Її зброя – санкції". Володимир Зеленський

Популярні новини зараз
Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі" Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Також президент зазначив, що необхідно долати бідність в нашій державі.

"Економіка України повинна вийти з тіні, як би цього не протидіяли економічні вампіри, які бояться денного світла. Економічне зростання повинні відчути не кілька сімей, а кожен громадянин", заявив Зеленський. Володимир Зеленський

Нагадаємо, раніше Президент України озвучив власний план щодо Донбасу

Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленський їде в гості до Трампа

Також "Знай.ua" писав, що у Богдана з'явилося два заступника