Український президент Володимир Зеленський заявив, що вибори на окупованій частині країни можуть пройти лише за умови капітуляції і виведення російських військ.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби президента Володимира Зеленського.

Так, після зустрічі між президентом України та головою Естонської Республіки пройшла прес-конференція. Володимир Зеленський у своїй промові згадав про важливість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу. Причому вибори повинні пройти у відповідності з українським законодавством.

"Це питання звільнення людей, питання розведення військ - зараз ми говоримо про розведення в Золотому та Петровському, по всій території — це 400 кілометрів. І тільки після цього ми можемо говорити про формат виборів на окупованих територіях", - заявив президент.

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Росіянин вкрав в Україні пральну машинку, але забув, що у його будинку немає водопостачання: ці кадри доводять до сміху У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука"
Показати ще

Володимир Зеленський зазначив, що вибори є частиною Мінських угод, які є обов'язковими до виконання.

Нагадаємо, "Слуги народу" переплюнули "майданну царицю" Ірину Луценко: скандальні фото нових нардепів.

Як повідомляв Знай.uа надутий Порошенко судорожно прокоментував допит, на злодієві і шапка горить: "Нас не налякати".

Знай.uа писав, Зеленський запланував офіційний візит до одного України: про що домовиться президент.