Відомий український телеведучий Ігор Лесев розповів про незвичайну зв'язку повісток від українських правоохоронців та "чорну смугу в житті Валерії Гонтаревої. Він розповів про це у своїй програмі "Недобрий вечір". Як відомо, під Києвом в с. Гореничі маєток колишньої чиновниці був спалений в ніч на вівторок 17 вересня.

Під час своєї промови Лесев звинуватив Гонтареву в банкрутство сотні банків, "раздалбывании" курсу гривні і розорення мільйонів людей. Після цього він заявив, що виявляється у Гонтарєвої всі вкрадені гроші виведені в офшори спільно з Порошенком. Лесев уточнив, що Гонтарєвої колись приїхати на допит у Київ, але повістки надсилаються.

"Гонтарева провернула найбільшу аферу в Українці. Вона своїми пухкими руками залізла кожному в кишеню. Вона девальвувала гривню втричі. Наймерзенніше, що вона зробила - зробила масове закриття банків - 80 фінустанов", - зазначив Лесев.

За його словами, ВВП обвалилось на 35%. 

Невідомі спалили будинок ексглави НБУ Гонтаревої

Зловмисники підпалили будинок ексглави НБУ Валерії Гонтаревої, кинувши пляшку із запальною сумішшю через паркан

Geplaatst door НВ op Maandag 16 september 2019

"Ця пінгвіниха зараз сидить в Лондоні і звідти роздає поради Зеленському - необхідно зберегти досягнення макроекономічної стабілізації", - іронізує ведучий.

Ведучий зазначив, що після того, як за нею почали полювати правоохоронці, у неї в житті почалася чорна смуга. Спочатку у колишньої керівниці НБУ трапилася аварія, а потім спалили машину її невістки, а тепер підпалили її будинок.

Ведучий бридко пройшовся по переломах і травмах Гонтаревої, а потім переключився на пожежу в її заміському будинку. Він зазначив, що палало з усіх боків і дуже сильно, вигоріло все до тла. Лесев розповів, що навіть якщо спробувати підпалити сарай у своєму дворі, то це зробити навряд чи вдасться.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв у Twitter, що поліція розслідує підпал будинку колишньої голови Національного банку Валерії Гонтаревої під Києвом.

Нагадаємо, на згарищі маєтку Гонтаревої відшукали дещо цікаве: ось що вдалося врятувати від вогню.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський взяв справу про підпал маєтка Гонтаревої в свої руки: "Брутальний злочин..."