Україна впроваджуватиме американську модель для охорони державного кордону. Про це написав Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко на своїй сторінці в Facebook. Про це повідомляє видання Хвиля.

"Американські охоронці кордону ознайомили нас з організаційно-штатною структурою та завданнями підрозділів, які прирівнюються до наших прикордонних загонів і відділів прикордонної служби", - зазначив Дейнеко.

Завдячуючи партнерам програми EXBS Держдепу США мав можливість разом з офіцерами Держприкордонслужби детально вивчити...

Geplaatst door Сергій Дейнеко op Vrijdag 20 september 2019

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

При цьому голова Держприкордонслужби не уточнив, в чому саме полягають особливості американської моделі.

У той же час, Дейнеко висловив подяку американським колегам за надійне партнерство і підтримку розвитку української прикордонної служби.

"Загалом за ці дні нам вдалося ознайомитися з багатьма аспектами американської прикордонної служби. Я бачив з якою цікавістю українські офіцери-прикордонники обговорюють з колегами підходи до планування і підтримання безпеки в зонах відповідальності", - зазначає автор.

Зокрема, на одній з ділянок продовжимо апробовувати нову модель охорони кордону і в цьому нам допомагатимуть саме представники Прикордонно-митної служби США.

Також Дейнеко висловив вдячність Уряду Сполучених Штатів та американським колегам, які є надійними партнерами і тривалий час підтримують розвиток прикордонного відомства України.

Нагадаємо, Лукашенко закрив кордон з Україною: причина вражає.

Раніше портал Знай.ua інформував, що в Одесі орудує Сонька золота ручка: під прицілом - самотні жінки, бережіть нерви і гаманці

Також Знай.ua писав, одеський прикордонник вирішив повторити "подвиг" Ескобара: кордон перекритий, копи йдуть по гарячих слідах.