Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак повідомив подробиці того, як готують нові списки з обміну полоненими з Російської Федерацією. Відповідну заяву він зробив в інтерв'ю Лівий берег.

Єрмак поки що не готовий озвучити дату нового обміну, проте уточнив, що вже готуються нові списки.

Помічник президента відзначає, що група в Мінську займається питанням саме погодження списків, адже їх потрібно підтвердити не тільки з українською, але й з того боку. Складність і копіткість даної роботи полягає в тому, що є люди, які знаходяться безпосередньо на території Росії і Криму, а є ті, які знаходяться на підконтрольних територіях.

Сам президент України Володимир Зеленський постійно підкреслює, що принцип повернення незаконно утримуваних громадян України Росією не тільки прописаний в мінських угодах, але і є пріоритетним. Він підкреслював, що українці хочуть, щоб "всі наші люди повернулися додому".

Популярні новини зараз
Росіянам показали "ікону спецназу" яка мироточить від одного дотику Головне за ніч, 28 травня: вагітність Мішиної, 50-річні танки росії, нова кицька Тополі, "халява" від Київстар і повернення Херсона Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Ермае не став називати точну кількість осіб, які утримуються на окупованому Донбасі і увійдуть в списки на обмін. Він підкреслив, що на даний момент не може називати конкретні цифри.

Нагадаємо, звільнені з російського полону українці можуть їхати, куди хочуть.

Як повідомляв Знай. ua, Сенцов ошелешив гучним зверненням про Крим і Донбас.

Також Знай. ua писав, що Пристайко з команди Зеленського пояснив, що перешкоджає звільненню решти українців.