Президент України Володимир Зеленський підписав зміни в закон "Про оборону України". Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Так, законопроект №1011, згідно з яким глава держави буде затверджувати план оборони України та військово-адміністративний поділ території держави.

"23.09.2019 - Повернуто з підписом від президента", - йдеться на сайті парламенту.

Володимир Зеленський, гуморист, кандидат в президенти України
Володимир Зеленський, гуморист, кандидат в президенти України

Над законопроектом працювало Міністерство оборони України. Виконували важливий пункт із плану першочергових заходів по впровадженню і забезпеченню правового режиму воєнного стану в окремих регіонах України, затвердженого Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України 27.11.2018.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

з'їзд партії "Слуга народу"
з'їзд партії "Слуга народу"

Прийняття даного Закону фіксує на законодавчому рівні необхідність розробки і затвердження Президентом України Плану оборони України та затвердження його структури.

Документом координується діяльність складових сил оборони і з’являється можливість підготувати електорат до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі збройній агресії, а також ліквідувати збройний конфлікт і підготувати населення і територію держави до оборони.

Нагадаємо, Зеленський прибув з візитом до США: онлайн-трансляція зустрічі із Трампом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дональд Трамп і Володимир Зеленський вперше зустрінуться в рамках сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Також "Знай.ua" писав, що у Зеленського продовжують розвіювати головні міфи і пояснювати, хто зможе купувати землю в Україні.