Президент України Володимир Зеленський ветував закон №1098, який необхідний для проведення процедури імпічменту про тимчасові слідчі і спеціальні комісії. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Закон повернули до парламенту з пропозиціями Зеленського.

Нинішній закон наявність ТСК парламенту — колегіального тимчасового органу, завданням якого є здійснення парламентського контролю і розслідування з питань, що становлять суспільний інтерес.

Також в ньому пропонується введення покарання для осіб, крім президента, якщо вони відмовляються від дачі показань як свідок, експерт або перекладач або надання завідомо недостовірних свідчень.

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Термін діяльності спеціальної слідчої комісії, уповноваженої на розгляд імпічменту, складе три місяці. Після закінчення цього терміну повинні бути представлені висновки та проект постанови про звинувачення президента чи проект постанови Верховної Ради про припинення розгляду питання імпічменту.

Також комісії вимагається отримання висновку Конституційного суду та Верховного суду, а також підготовка доповіді для розгляду на пленарному засіданні Ради.

Нагадаємо, Зеленський підписав доленосний закон про оборону України.

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський "подкрутит гайки" маршрутникам після смертельного ДТП в Одесі.

Також Знай. ua писав, що Зеленський зустрівся з діаспорою в США, українці поділилися враженнями.