Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький нагадав Порошенку, що саме він підписав Мінські угоди, а формула Штайнмаєра — це чатина цих угод. Білецький пояснив, чим вона небезпечна.

Про це він сказав в ефірі програми ″Свобода слова Савіка Шустера″.

Білецький продемонстрував документ, підписаний у 2016 році, який доводить, що в Мінську -2 було узгоджено спочатку відведення сил, далі закон про ОРДЛО, помилування сепаратистів, відновлення соціальних навантажень і лише 9-м пунктом йшло відновлення контролю над держкордоном, 10 — вивід збройних угрупувань окупантів та найманців.

″План Штайнмаєра це надзвичайно небезпечна історія для України. По-перше тому, що вона імплементує владу терористів на місцях. Ці люли стануть частиною української влади. Ми самі визнаємо їх частиною України. І коли війна почнеться знову, а у Росії є такі плани, ми вже не зможемо посилатися на те, що ми воюємо на Донбасі з агресором. Нам будуть говорити, що ви воюєте з частиною української автономної території, з українською владою і з українською народною міліцією. По-друге. Це дає можливість Путіну прямо говорити про те, що російська трактовка того, що відбувалося на Донбасі, є правдива. Вони будуть всім казати — Україна визнала, що це не терористи, не бойовики і Росія до них не має жодного відношення. Ми самі визнаємо, що це не агресія а був внутрішній громадянський конфлікт. І це надзвичайно небезпечно″, - підкреслив Білецький.

Популярні новини зараз

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще

Білецький підкреслив, що всі забувають надзвичайну важливу річ — те, що перед тим, як запрацює ″формула″, буде розведення військ. І це катастрофічна ситуація. Бійці за кожен метр платили кров'ю, тепер їм кажуть — просто відійти. Люди, які проживають в тих містах, ї яких будуть відведені ЗСУ, шоковані, вони не знають, куди їм діватися, вони розуміють, що Україна їх просто залишила.

″Петро Порошенко в 2015 році також робив розведення, і була створена сіра зона. Сьогоднішній президент мав би подивитися на досвід попереднього і побачити, що це не працює″, - підкреслив Білецький.

“Люди шоковані, що їм кажуть просто відійти від землі, за кожний метр якої вони платили кров’ю” - Білецький

“Люди шоковані, що їм кажуть просто відійти від землі, за кожний метр якої вони платили кров’ю” - Білецький Андрій Білецький, Лідер партії “Національний корпус” в прямому ефірі Свободи Слова Савіка Шустера: “План Штайнмайєра - надзвичайно небезпечна історія, бо вона імплементує владу терористів, вони стануть частиною української влади, частиною України. Ми не зможемо казати, що ми воюємо з агресором. Ми визнаємо, що це внутрішній громадянський конфлікт.”

Geplaatst door Шустер LIVE op Vrijdag 4 oktober 2019

Нагадаємо, Зеленський відповів на мітинги щодо формули Штайнмаєра.

Як повідомляв портал Знай.ua, Володимир Зеленський терміново звернувся до народу України.

Також Знай.ua писав, на Майдан вийшли супротивники "формули Штайнмайера".