Горезвісна ″формула Штайнмаєра″, навколо якої не вгавають суперечки та бурлять емоції протягом останніх тижнів, найближчим часом не буде реалізована.

Таку заяву зробила народна депутатка від фракції ″Слуга народу″ Марина Бардіна в ефірі hromadske.

За словами парламентарія, все залежить від безпеки на окупованих територіях. А наразі всі спроби розведення сил є марними через обстріли з боку окупантів.

"Ми бачимо, що ці спроби (розведення військ - ред.) не вдаються, власне, через недотримання тиші. Це наштовхує нас на розуміння, що простої формули не може бути. Ми бачимо, що, щоб рухатися до формули, - повинна бути забезпечена безпекова складова. А якщо ми зараз бачимо порушення тиші, коли ми говоримо про можливе розведенні, яке нам так само необхідно і відбувається певне затягування, то я думаю, що реалізація формули буде можлива навіть не найближчим часом ", - заявила вона.

Нардепка пояснила, що під "найближчим часом" вона має на увазі рік.

Нагадаємо, у День захисника України, 14 жовтня, в центрі Києва проходить марш "Ні капітуляції", в якому беруть участь тисячі мітингувальників.

Популярні новини зараз

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, Порошенко розповів, чим небезпечна "формула Штайнмаєра"

Також Знай.ua писав, львівська міська рада за підтримки 47 депутатів заявила про неприпустимість реалізації "формули Штайнмайера".