Колишній президент України Петро Порошенко в Лондоні (Великобританія) на засіданнях Політичного комітету та Комітету з питань безпеки і оборони Парламентської асамблеї НАТО повідомив, чим все-таки небезпечне здійснення "формули Штайнмайера" для України. Про це повідомляє в суботу, 12 жовтня, сайт партії "Європейська солідарність".

"Формула Штайнмайера" в її узгодженому вигляді є надзвичайно небезпечною, якщо її розглядати у відриві від "дорожньої карти" виконання Мінських домовленостей. Її визначальними елементами, серед іншого, повинні бути виведення російських військових, техніки і зброї, роззброєння незаконних воєнізованих формувань, перехід українсько-російської ділянки кордону під контроль України", - поділився п'ятий президент України.

Глава МЗС Вадим Пристайко стверджує, що старання глави держави Володимира Зеленського щодо активізації переговорів у "нормандському форматі", метою якої є не допустити реалізацію на тимчасово окупованому Донбасі сценарій Придністров'я.

Популярні новини зараз
Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, що Володимир Зеленський поскаржився на постійну критику з-за розведення військ на Донбасі. За його словами, це пункт Мінських домовленостей, підписаний екс-президентом Порошенко.

Як повідомляв портал Знай.ua, львівська міська рада за підтримки 47 депутата заявила про неприпустимість реалізації "формули Штайнмайера".

Також портал Знай.ua писав, що Петро Порошенко прокоментував прес-марафон нинішнього глави держави Володимир Зеленський.