Рейдери позбавили селян землі, та ще й їх побили, а генпрокуратура замість того, щоб цих людей захистити, виписує їм підозри в тому, що вони заважають новому керівництву кооператива, а по суті, рейдерам, збирати урожай.

Про те, як Генпрокуратура підтримує рейдерів в Васильківському районі Одеської області розповів нардеп від партії ″Слуга народу″ Олександр Дубинський.

Пів року тому кооператив в СВК Новоселивський захопили рейдери, позбавивши можливості селян обробляти свою землю та наславши на них тітушок. А сьогодні Генпрокуратра замість того, щоб захистити селян, стала на бік злочинців та продовжує залякувати людей. Про все це розповів Дубинський у своєму відеозверненні.

″Шісь місяців тому з'являються рейдери, через чорного регістратора змінюють устав кооперативу СВК Новоселивський, 1200 га землі — це майже 5 млн доларів лише земля коштує. Ставлять свого директора, директор наймає тітушок, селян починають звідти викидувати, захоплюють їхню техніку, не дають їм можливості збирати урожай — урожай якщо загине, у них не буде грошей, кооператив збанкротує і його заберуть. Щоб спробувати селянам допомогти ми діждались змін у Мін'юсті, звернулися туди, вимагаючи повернути цю ситуацію. Тобто, якщо чорний регістратор, значить прийміть рішення про те, що дії незаконні, дайте селянам можливість провети збори кооперативу, вибрати свого керівника, отримати назад печатку, техніку, зібрати урожай. Замість цього генпрокуратура на стороні рейдерів фактично продовжує залякування селян. Месьє Рябошапка і пане Малюська із Міністерства юстиції, ви знаєте, ми рухаємося не туди. Якщо ця справедливість не буде відновлена, у цій конкретній ситуації, я думаю, що ми дуже швидко, як партія, розгубимо той рівень довіри, який досі у нас є. Якщо в цій ситуації держава не буде на боці людей, я особисто бути в цій партії не зможу. Тому що це зашквар″, - заявив Дубинський.

Популярні новини зараз
Злочинець розстріляв переповнену лікарню, влаштувавши кривавий хаос: "Насильство у цьому місті задушує!" Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі? Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Нагадаємо, Дубинський розкрив підлу схему МВФ

Як повідомляв портал Знай.ua, Дубинський розкритикував політику президента Зеленського.

Також Знай.ua писав, Дубинський зі "Слуги народу" розгромив нового керівника "Укрспирту"