Співголова депутатської фракції партії "Опозиційна платформа - за життя" Юрій Бойко пригрозив спікеру парламенту Дмитру Разумкову бунтом депутатів.

До такого протесту парламентарії нібито готові вдатися через відсутність квотного принципу внесення законопроектів.

″Я хочу сказати, що у нас в парламенті найближчим часом буде бунт. Або скандал. Тому що з прийнятих 69 законопроектів тільки 5 або 6 авторства не вашої фракції. У нас була домовленість, що буде створено квотний принцип внесення проектів законів в парламент для розгляду. Особисто наша фракція ще не мала жодної можливості внести законопроект. Скажіть будь ласка, цей квотний принцип він буде дотримуватися?″, - звернувся Бойко до спікера Ради.

Разумков завірив що принцип квотності дотримуватися обов'язково буде. У той же час ведуча Наталя Мосейчук уточнила, як саме виглядатиме такий ″бунт″ депутатів.

Популярні новини зараз
Іран у вогні: потужні вибухи по всій країні, палають військові та нафтопереробні заводи До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

″Буде пставлено питання руба про те щоб був квотний принцип, тому що фракції і депутати, які позбавлені законодавчої ініціативи, їм нічого сказати своїм виборцям і вони будуть здатні на протест. І це вже зріє і я це бачу″, - відпові Бойко.

При цьому Юрій Бойко не уточнив, хто і як буде ″бунтувати″ і в якій формі буде такий протест.

Нагадаємо, Разумков показав 50 днів роботи Верховної Ради в одному відео

Як повідомляв портал Знай.ua, Пальчевський підказав Зеленському, як повернути втрачену довіру українців

Також Знай.ua писав, Верховна Рада ухвалила президентський законопроект про судову реформу