Ганну Новосад, міністра освіти і науки України, розкритикували в соціальній мережі за те, що її місячний оклад у МОН - занадто великий на тлі зарплат, які отримують звичайні вчителі.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Михайло Шнайдер, відомий український блогер. Він звернувся до українців і сказав, що чиновники не повинні отримувати настільки більше грошей, ніж звичайні громадяни України.

Несколько недель назад, министр образования и науки Анна Новосад заявила, что денег на повышение зароботных плат нашим...

Geplaatst door Mihail Shnayder op Donderdag 17 oktober 2019

Як повідомляє Шнайдер, в той час як вчителі отримують зарплату в 5 тис. гривень, Ганна Новосад, міністр освіти і науки України, отримала зарплату в 30 тис. гривень. Шнайдер зазначив, що не найменшу зарплату по Україні міністр отримала після того, як заявила "що грошей на підвищення заробітних плат нашим педагогам немає".

Популярні новини зараз
Цього в жодному разі не можна робити восени у саду: головні помилки, які загрожують урожаю Уламки нацистського підводного човна в Аргентині можуть переписати історію: Гітлер втік, а не наклав на себе руки? Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Ганна Новосад

Блогер не вважає зарплату Новосад дуже великою, але додає, що міністр отримала в 6 разів більше, ніж звичайні вчителі, викладачі та вихователі. На погляд Шнайдера, такий колосальний розрив у сумах зарплати зовсім неприйнятний.

Нагадаємо, раніше українським студентам перестануть платити стипендію через "підвищення": що говорить Новосад.

Також Знай.uа писав, що міністр освіти Новосад влаштувала вчителям жорстку ревізію в Харкові, "відстаємо на цілий рік": що зміниться в школах назавжди.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що російськомовні школи масово переведуть на українську: Новосад назвала точну дату.