Цими днями з'явилася інформація про те, що колишня невістка екс-президента України Віктора Ющенка Ліза Ющенко відкрила власний ювелірний магазин та запустила бренд дорогоцінних прикрас.

Як відзначається колишня Андрія Ющенка відкрила власний ювелірний магазин та запустила бренд, який отримав назву Igrec. При чому дівчина відразу ж зайнялась рекламною компанією і надіслала її російському журналу Tatler.

Варто зазначити, що особами бренду стали досить відомі особистості і звичайно ж сама власниця. Серед знаменитостей можна зустріти Сашу Жулин, Вероніку Федорову, невільнице Турецьку і Лізу Мамиашвили, Алію Прокоф'єва і актрис Хлинін і Уколову.

Щоправда, як йдеться на Instagram-сторінці бренду, колекція ще не надійшла в продаж, а відтак, купити прикраси найближчим часом не вийде. Однак, на ювелірні прикраси цього бренду, вже є розцінки. Також представлена ​​інформація, що товар по Україні доставляється безкоштовно, а ось якщо за кордон то прийдеться платити.

Популярні новини зараз
Чи будуть забирати квартири на користь ВПО: кому загрожує вилучення майна Встигнете зареєструватись - матимете 1500 грн: хто з українців отримає виплати до 16 березня У школах додадуть нові предмети: зміни торкнуться дев'ятих класів Замість відновлення великих ТЕЦ: владі підказали, як не лишити домівки без опалення
Показати ще

Нагадаємо, Олега Гладковського-Свинарчука затримано НАБУ, фото: хотів покинути Україну, - ЗМІ.

Як повідомляв портал Знай.uа, зарплату Рябошапки показали усій країні: скільки отримує щомісяця Генпрокурор.

Також портал Знай.uа писав, що з'ясувалося, куди Гладковський хотів втекти з України: несподіваний вибір.