Президент Володимир Зеленський вніс у Раду законопроект, який скасовує монополію на виробництво спирту в Україні з 1 січня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Документ передбачає надання можливості суб'єктам господарювання будь-якої форми власності виробляти спирт при наявності відповідної ліцензії. При цьому оптова торгівля в Україні харчовим спиртом також здійснюється з ліцензією.

"Оптову торгівлю етиловим спиртом для медичних і ветеринарних цілей можуть здійснювати заклади охорони здоров'я та суб'єкти (організації) зооветеринарного постачання незалежно від форми власності за наявності ліцензії. Порядок ведення реєстру зазначених закладів встановлює Кабінет міністрів", - сказано в повідомленні.

Крім того, законопроект вводить повну лібералізацію експорту спирту з України. З метою захисту вітчизняного виробника імпорт спирту до 1 січня 2022 року зможуть здійснювати тільки уповноважені Кабміном підприємства.

Популярні новини зараз
Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово...
Показати ще

Нагадаємо, Кабмін хоче розпустити "Голос України" та "Урядовий Кур'єр".

Як повідомляв портал Знай.uа, в українських університетах планують створювати стартап-платформи.

Також портал Знай.uа писав, що Мілованов не знає, що збирається приватизувати.