Національне антикорупційне б'юро 17 жовтня отримало право на прослуховування транспортних телекомунікаційних мереж. Відтепер НАБУ непотрібно "посередництво" інших структур, що мінімізуватиме виток інформації про розслідування.

Цю інформацію НАБУ повідомило на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що отримання інформації, як і раніше, відбуватиметься з дозволу суду. Відмінність полягає у тому, що з цією ухвалою більше немає необхідності ознайомлюватись СБУ, адже всі дії відбуватимуться безпосередньо у Національному бюро.

Популярні новини зараз

Скандал у "Молодому театрі": Римма Зюбіна зробила гучну заяву про звільнення

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

"Мужики хочуть...": Полякова без макіяжу показала улюблені пози під спокусливі звуки

Українцям перерахують пенсії у три етапи: хто потрапить у першу хвилю підвищення виплат

Показати ще

У своєму Facebook НАБУ пише, що право самостійного зняття інформації - велика перемога, проте скористатися нею одразу не вийде:

"Насамперед потрібно привести у відповідність з положеннями статті 263 КПК України нормативно-правові акти, якими на сьогоднішній день врегульовані процедури установлення та використання технічних засобів, що забезпечують проведення оперативно-розшукових заходів та негласних слідчих (розшукових) дій зі зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж, та побудувати інфраструктуру, яка забезпечуватиме практичну реалізацію наданих НАБУ повноважень". йдеться у повідомленні

Задля цього необхідно підготувати складні технічні рішення з відповідними державними органами та операторами телекомунікацій. У НАБУ сподіваються, що ця процедура завершиться якомога швидше.

«Прослушка»👂 для НАБУ: що, де і коли? Після 4 років боротьби #НАБУ нарешті отримало право самостійного зняття інформації...

Geplaatst door НАБУ op Woensdag 23 oktober 2019

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрило кримінальне провадження за фактом можливої службової недбалості колишнього Президента Петра Порошенка.

Також Знай.ua писав, Порошенко в черговий раз не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань.

Як повідомляв портал Знай.ua, Портнов пригрозив Порошенку арештом активів.