Прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Світовий банк і ЄБРР виділять Україні $300 млн. Для підписання угоди на 300 млн доларів зі Світовим банком і Банком реконструкції та розвитку українська делегація у листопаді поїде у Брюссель.

Про це прем'єр-міністр України Олексій Гончарук сказав у вечірньому ефірі телеканалу 1+1 у четвер, 31 жовтня. Гончарук закликав українців повірити у перспективи швидкого економічного зростання країни.

Олексій Гончарук

"Всі взагалі починається з мрії. Меморандум з респектабельними організаціями, такими як Світовий банк, Європейський банк реконструкції і розвитку - це дуже багато! Вони не підписуються під порожніми словами. Кращим підтвердженням того є те, що в листопаді ми поїдемо в Брюссель підписувати угоду на 300 млн доларів". Олексій Гончарук

Олексій Гончарук підкреслив, що угоди з такими респектабельними організаціями, такими як Світовий банк та Банк реконструкції та розвитку означають дуже багато для України.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Олексій Гончарук

"Все взагалі починається з мрії. Меморандум із респектабельними організаціями, такими як Світовий банк, банк реконструкції та розвитку - це дуже багато! Вони не підписуються під пустими словами. Кращим того підтвердженням є те, що у листопаді ми поїдемо у Брюссель підписувати угоду на 300 мільйонів доларів" - сказав Гончарук. Олексій Гончарук

У рамках Міжнародного інвестфоруму RE: think. Invest in Ukraine прем’єр-міністр України Олексій Гончарук разом з віцепрезидентом ЄБРР Алан Пію підписали Меморандум щодо програми фінансування регіональних доріг. Згідно з угодою партнери з ЄБРР кредитуватимуть обласні державні адміністрації під місцеві гарантії.

«Усе взагалі починається з мрії. Я хочу сказати людям: просто повірте».

Прем’єр Гончарук: «Усе взагалі починається з мрії. Я хочу сказати людям: просто повірте». Керівник нового уряду Олексій Гончарук пишається інвестиційним форумом, який влада щойно провела у Маріуполі. В студії ток-шоу «Право на владу» він розповів про перші результати форуму. «Все взагалі починається з мрії. Меморандуми зі Світовим банком та ЄБРР - це вже дуже багато, вони не підписуються під порожніми словами. Вже у листопаді ми поїдемо в Брюссель підписувати першу угоду на 300 млн доларів», - анонсує Гончарук. «Ми повинні побороти корупцію і повернути довіру до нашої держави. Ми переконані, що ми з цим впораємось. Ми маємо намір багато працювати. Я хочу сказати людям: просто повірте. До влади в Україні прийшло нове покоління, і воно мислить абсолютно інакше».

Geplaatst door ПРАВО НА ВЛАДУ op Donderdag 31 oktober 2019

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг після засідання комісії Україна - НАТО заявив, що союзники Альянсу виділили понад 40 млн євро для підтримки України в таких сферах, як бойове командування і контроль, кібероборона, медична реабілітація.

Олексій Гончарук

Нагадаємо, раніше Столтенберг зачитав депутатам вірш Шевченка українською

Як повідомляв портал "Знай.ua", Столтенберг принизив Зеленського на очах у всіх

Також "Знай.ua" писав, що у НАТО зробили гучну заяву щодо України