Актор і сценарист студії "Квартал 95" Олександр Пікалов розповів, коли стало відомо про плани Володимира Зеленського на президенство. Про своє рішення колишній керівник колективу повідомив під час запису звернення у Черкасах.

Олександр Пікалов запевняє, що весь "Квартал 95" був здивований і не чекав такого розвитку подій. Зазвичай актори студії лише жартували про участь Зеленського у президентських виборах і не сприймали таку перспективу серйозно.

Олександр Пікалов, Квартал 95
Олександр Пікалов, Квартал 95

"Чесно скажу, що його рішення піти на вибори — велика несподіванка не лише для українців, а й для нас. Плітки ходили, але ми завжди жартували на цю тему і не сприймали її серйозно, тому що і сам Володимир до останнього карти не розкривав. У той момент, коли в Черкасах він записав звернення, ми зрозуміли: все змінюється", - розповів кварталівець. Олександр Пікалов

Кварталівець зізнається, що довіряє Зеленському, як главі держави та вірить, що той може змінити Україну на краще. Коли кварталівці побачили величезну підтримку українців на адресу Володимира Зеленського, то зрозуміли, що люди вірять в нього та у зміни, які так довго чекають.

Популярні новини зараз

У Карпатах засікли Брокенського привида: фото з самого серця гір

Зеленський вперше відреагував на пісню про Гонтарєву, Пікалов з "Квартал 95" злив листування: "Треба дивитися легше"

У супермаркеті АТБ в об'єктив камери потрапив вусатий бешкетник: бідолаха рятувався втечею, відео

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Показати ще

Квартал 95, Instagram
Квартал 95, Instagram

"Жарти жартами, а ми побачили шалену підтримку, зрозуміли, що українці вірять в нього, в зміни, які так давно чекають. Зараз людина, яка ніколи не займалася політикою і стала президентом — це вже зміни. Ясна річ, йому непросто. Але я вірю, що він не може підвести", - додав Пікалов. Олександр Пікалов

Нагадаємо, раніше Пікалов оцінив перші 100 днів Зеленського

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олена Зеленська підпрацьовує в Кварталі

Також "Знай.ua" писав, що Пальчевський спрогнозував політичну кризу Зеленського