"Служниця народу" спалилась на величезному хабарі - НАБУ затримало директорку департаменту публічної інформації Офісу президента Володимира Зеленського.

Співробітники НАБУ на хабарі в 150 тисяч доларів затримали директорку департаменту ОП Світлану Кондзелю. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на своє джерело.

Зазначимо, що Кондзеля очолює Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента.

Цю саму посаду вона займала ще в Адміністрації Президента за Петра Порошенка, всього в АП вона працює з 2009 року.

За 10 років "звитяжної" праці на цьому посту  Кондзеля навчилась користуватись всіма благами свого місця роботи.

Так, видання "Українська правда" посиланням на свої джерела повідомляє, що Світлана Кондзеля хвалилась, що вирішує будь-яку проблему через зв'язки в Офісі Президента. Зокрема, вона просила 150 тисяч доларів за призначення на посаду заступника голови правління НАК "Нафтогаз України".

Журналісти заглянули у декларацію Світлани  Кондзелі.

За 2018 рік Кондзеля вказала квартиру на 86 квадратів в селі Крюковщина Києво-Святошинського району та квартиру у Львові на 115 квадратних метрів. Її чоловік, Валентин Машуков, є також власником приватного будинку (47,4 кв.м) з ділянкою (2200 кв. М) в селі Іванівка Кагарлицького району Київської області. Ще Світлана Кондзеля володіє автомобілем "Renault Latitude" 2011 року випуску.

За минулий рік Держуправління справами нарахувало їй 610 тисяч 578 гривень зарплати (в середньому - 51 тис на місяць). Її чоловік в 2018 році отримував зарплату в ДП "Укроборонсервіс"(57 тисяч 469 гривень) і в ТОВ "Лючі"(25 тисяч 642 гривні). Також, згідно з документом, Кондзеля в минулому році взяла в "ПриватБанку" 12 тисяч гривень в кредит.