Про це заявив співголова партії, народний депутат Сергій Шахов.

За його словами, іноземці не мають бути допущені до ринку української землі без жодних референдумів.

«Наш край» виступає проти поспішного відкриття ринку землі та проти надання права на купівлю української землі іноземцям у будь-якій формі – чи то особисто, чи то у вигляді підприємства, зареєстрованого в Україні. Це питання має бути вирішено без жодних референдумів», – наголосив Сергій Шахов.

Він зазначив, референдум щодо землі слід проводити лише за готовності держави та громадян.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч попід ручку з Григорієм Решетником втекла від фіналістів "Холостячки": "Найжаданіша мить"

"Проїде в будь-яких умовах": киянин створив унікальний всюдихід, за основу взято БРДМ-2 1988 року

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Показати ще

«Питання відкриття ринку передбачає всебічне суспільне обговорення з подальшим винесенням результатів на референдум. А сам референдум проводити тільки після після законодавчої, адміністративної та інформаційної підготовки. Потрібно спочатку навести лад з Кадастром, досягнути суспільної згоди, хто та скільки землі може купити, та лише після цього виносити питання на референдум», – переконаний Сергій Шахов.

Також він нагадав, що згідно з соцопитуваннями, дві третини українців підтримують ідею винесення питання скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі на всеукраїнський референдум.

«При цьому 68,3% тих, хто взяв би участь у референдумі, проголосували б за продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення», – наголосив Сергій Шахов.

Партія “Наш край”, зауважив співголова партії, підтримує вимоги протестувальників проти поспішного відкриття ринку землі.

Сьогодні Рада планує розглянути у першому читанні проєкти законів щодо запровадження ринку землі. Раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що до законопроєкту «Про ринок земель» будуть внесені правки, згідно з якими купувати та продавати землю зможуть лише українські громадяни, а іноземці зможуть отримати це право, якщо таке рішення приймуть на всеукраїнському референдумі.