Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька розповіла, чому в Національному інституті раку неналежні умови побуту і хто повинен за це відповідати.

"Інститут раку належить до закладів охорони здоров'я підпорядкованих міністерству, таких закладів у нас дуже небагато і власне це є та річ, котра на сьогодні для міністерства є викликом, оскільки міністерство лише здійснює управління цим закладом, але всю господарську діяльність мав би здійснювати керівник закладу", - заявила Скалецька. Зоряна Скалецька

Зоряна Скалецька, фото: life.pravda.com.ua
Зоряна Скалецька, фото: life.pravda.com.ua

За словами Скалецької Міжнародний інститут раку потребує реорганізації та автономізації закладу і міністерство має намір цим зайнятися.

"Для того, щоб там з'явився господар, керівник, менеджер, котрий зможе і кошти, які приходять від міністерства, від бюджету і з інших джерел залучати та працювати — там дійсно хороші умови роботи", - додала міністр. Зоряна Скалецька

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

8 листопада Міністерство охорони здоров’я здійснило комплексну перевірку Національного інституту раку після виявлених порушень. Раніше у медичному закладі було виявлено корупційну схему — медпрацівники заробляли на безкоштовних ліках. Ситуацію прокоментували в Департаменті захисту економіки Нацполіції:

Зоряна Скалецька, фото: 24tv.ua
Зоряна Скалецька, фото: 24tv.ua

"Суми хабарів за призначення та видачу безкоштовних медичних препаратів онкохворим громадянам, закуплених для інституту за державні кошти, коливалися від 3 тисяч до 70 тисяч гривень. Суми "відкатів" за перемогу в тендері становили 15-20% від загальної вартості укладених угод" Пресслужба Нацполіції

Повідомляється, що у медустанові та вдома у фігурантів справи вилучили документацію, що підтверджує причетність лікарів до протиправної діяльності, а також - 20 тис. грн готівкою у кабінеті одного з них.

В результаті під варту з можливістю застави у 160 560 гривень було взято лікаря Національного інституту раку Олександра Шепеля та завідувача поліклінічного відділення Аркадія Висоцького.

Нагадаємо, раніше українські лікарі залишилися без зарплат, Скалецька пояснила, хто буде розраховуватися із медиками

Як повідомляв портал "Знай.ua", Скалецька назвала "4 кити української медицини"

Також "Знай.ua" писав, що Скалецька розповіла, коли чекати Європу в Україні