Відомо, що український лідер Володимир Зеленський подав декларацію про доходи, повідомивши про отримання роялті від ТОВ "Квартал 95" 27 грудня 2019 року. Декларація опублікована в електронному Реєстрі НАЗК.

Володимир Зеленський

У повідомленні щодо суттєвих змін у майновому стані від 3 січня 2020 року президент України Володимир Зеленський зазначив отримання 4,88 мільйонів гривень роялті та 104 тисяч гривень за користування торговою маркою. Гроші за використання інтелектуальної власності глави держави сплатило ТОВ "Квартал 95".

Нагадаємо, що новорічну промову президента України Володимира Зеленського вже неодноразово розібрали від "А" до "Я", а також кілька разів розкритикували з тих, чи інших причин. Так, на цей раз мешканка України Юлія Дукач звернула на ще одну важливу деталь у зверненні, яку мало хто помітив.

Як повідомляв портал Знай.ua, у новорічному випуску "Вечірнього кварталу" артисти чимало пародіювали політичних діячів. В одному номері також з'явився президент Білорусі Олександр Лукашенко, який нібито телефонував Володимиру Зеленському.

Популярні новини зараз

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Показати ще

Також портал Знай.ua писав, що промова президента України Володимира Зеленського в Новорічну ніч викликала досить непоодинокі відгуки серед українців і розбила їх практично на два табори.