Як відомо, президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, який напередодні втрапив у гучний скандал. Так, останній негативно говорив про лідера держави стверджуючи, що він "недалекий та не розумний".

У зв'язку із розголосом цього інциденту, Гончарук написав заяву стосовно свого звільнення на ім'я президента, однак Зеленський не тільки з ним зустрівся особисто, а й не звільнив, як це передбачалося. Відтак, це не сподобалося багатьом українцям, які розпочали у мережі активно обговорювати цю зустріч та створювати різноманітні фотожаби.

Фотожаба з групи "Баба и кот" в Facebook
Фотожаба з групи "Баба и кот" в Facebook

Так на одному із зображень Зеленський зізнається, що до нього телефонував Трамп, який хоче очолити "Укрпошту", а вже на іншому президент говорить Гончаруку по секрету, що над "галактикою нависла загроза".

Фотожаба з групи "Баба и кот" в Facebook
Фотожаба з групи "Баба и кот" в Facebook

Популярні новини зараз
Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Фотожаба з групи "Баба и кот" в Facebook
Фотожаба з групи "Баба и кот" в Facebook

Шок! У Мережу злили справжню зустріч Володимир Зеленський та Олексій Гончарук. Зимова серія! Репост!

Geplaatst door Ivan Marunych op Vrijdag 17 januari 2020

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в мережі з'явився аудіозапис наради у прем'єра Олексія Гончарука за курсом гривні, де він неоднозначно висловлюється про президента Володимира Зеленського.

Після чого сплив другий аудіозапис, в якому Гончарук скаржиться, що в Україні буде спад зростання економіки.

Слідом був опублікований третій аудіозапис розмови Гончарука та міністрів.