Державне підприємство "Агентство місцевих доріг Полтавської області" за підтримки голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синегубова розробляє пілотний проект по залученню коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку в обсязі 30 млн євро на ремонт доріг Полтавської області. Про це заявив директор агентства Олексій Басан "Апострофу".

"Постійне недостатнє фінансування, порушення міжремонтних термінів та ігнорування транспортниками встановлених вагових норм призвели до того, що понад 70% автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Полтавській області потребують капітального ремонту, а для 24% від загальної кількості потрібен поточний середній ремонт", - сказав Басан.

Він уточнює, що за останній час удосконалилися і сильно змінилися технології споруди дорожнього полотна.

"Дуже важливо створити обласний дорожній фонд, наповнення якого буде здійснюватися за рахунок штрафів з перевантаженням, перевищення швидкості та інші надходження. Також ми вважаємо за доцільне реалізувати програму розміщення майданчиків для вагових комплексів та можливості впровадження зважування великовантажного автотранспорту під час руху (WIM) на місцевих дорогах", - запевнив Басан.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Так, ЄБРР планують виділити майже 800 млн грн в рамках проекту з відновлення місцевих доріг в Україні.

"З урахуванням "Програми ... на 2020-2024 рр." і кредиту ЄБРР буде створено фінансово-організаційну основу для ремонту основних доріг області, що з'єднують районні центри, дороги обласного та державного значення, які забезпечать транспортні маршрути для транзитного автотранспорту, налагодить автотранспортний зв'язок з сусідніми областями. Реалізація цих заходів значно покращить інфраструктуру області, що, в свою чергу, позначиться і на інвестиційній привабливості регіону і активізує його розвиток", - повідомив Басан.

Нагадаємоу Кабміні виділили мільярди на українські дороги.

Як повідомляв Знай. ua, Укравтодор та Гончарук обіцяють залатати тисячі кілометрів ям.

Також Знай. ua писав, що Ocean Plaza залило окропом ще одну вулицю, кадри комунального Апокаліпсису.