Колишній директор Державного Бюро розслідувань Роман Труба подав позов до Верховного Суду про визнання протиправним Указу Президента України про дострокове припинення повноважень директора ДБР. На думку екскерівника Бюро зняття з посади було політичним рішенням, яке з’явилося внаслідок реалізації сценаріїв різних груп.

"Подав позов до Верховного Суду про визнання протиправним Указу Президента України про дострокове припинення повноважень директора Державного бюро розслідувань. Зняття з посади було політичним рішенням, яке з’явилося внаслідок реалізації сценаріїв різних груп. Оцінити його ефективність можна буде з плином часу. Проте має бути правове рішення" Роман Труба

Роман Труба, фото: 5.ua
Роман Труба, фото: 5.ua

Крім того, Роман Труба зазначив, що на сьогодні ДБР стало вершиною його професійної кар’єри. З огляду на цей факт ексдиректор Державного Бюро розслідувань вважає, що у даній ситуації потрібна не лише політична, а й правова оцінка.

"Наразі ДБР стало вершиною моєї професійної кар’єри, тому вважаю дострокове припинення повноважень на посаді директора має отримати, окрім політичної, правову оцінку", - написав Труба. Роман Труба

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

У лісі на Закарпатті знайшли страхітливий труп чоловіка - лежав у кущах, розкинувши руки

Показати ще

Роман Труба, фото: dbr.gov.ua
Роман Труба, фото: dbr.gov.ua

Роман Труба, скріншот: Телеграм
Роман Труба, скріншот: Телеграм

Нагадаємо, раніше у Порошенка заявили про справжність "плівок Труби", відповідь із ДБР не забарилася 

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі сплив новий запис Труби щодо "репресій", обстановка загострюється: "Будемо ї***ти Третьякова"

Також "Знай.ua" писав, 38 заборон для ЗМІ: Романенко пояснив, як дожимають свободу слова в Україні