В італійському шоу Україну назвали "малою Росією". На сторінці дипломатичного представництва у Facebook цей факт назвали некоректним і образливим. Через висловлювання ведучого шоу L'Eredita посольство України в Італії звернулося до керівництва каналу RAI. 

Повідомляється, що дипломати відправили керівництву ЗМІ звернення, але відповіді поки не було. В результаті було прийнято рішення надати таким дипломатичним крокам публічність і опублікувати лист на офіційній сторінці посольства. 

Шоу L'Eredita, скріншот: RAI
Шоу L'Eredita, скріншот: RAI

Популярні новини зараз

Унікальні кадри, які вирізали з постільних сцен фільму "Москва сльозам не вірить"

Американка знайшла на смітнику гордість Victoria's Secret - валялись сотнями

Українцям нав'яжуть новий податок - сплачуватимемо за перекази на картки

В Україні запроваджують безкоштовне розмитнення "євроблях", названо головні підводні камені

Показати ще

"Враховуючи, що до цього часу від каналу RAI не було отримано жодної відповіді, прийнято рішення надати таким дипломатичним крокам публічність і опублікувати лист на офіційній сторінці посольства", – йдеться у повідомленні.

У листі дипломати пояснили походження назви "Малоросія" і заявили, що його вживання для України неприпустимо, особливо через нинішній конфлікт з РФ. Фраза прозвучала у передачі, в якій учасникові по черзі показують п'ять пар слів, де потрібно вгадати правильну – ту, яка вписується в смисловий ряд зі словами з інших пар.

Звернення дипломатів, скріншот
Звернення дипломатів, скріншот

26 січня відбувся фінал гри, в якому склався ряд "зірка, кондитерська, магазин, Росія і серенада". Як виявилося, на думку авторів програми, гравець повинен був написати слово "маленький". "Маленька Росія – друга назва України", – заявив ведучий передачі Флавіо Инсинна.

У зв’язку із некоректним й, навіть, образливим висловлюванням ведучого італійського шоу «L'Eredita» на телеканалі «RAI»...

Geplaatst door Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia op Dinsdag 28 januari 2020

Нагадаємо, раніше дипломатія Польщі здригнулася від потужного скандалу: головна людина МЗС отримала "двійку" за поведінку, подробиці

Як повідомляв портал "Знай.ua", сенатор Франції Гаро-Майлам: У цивільній комісії з безпеки НАТО активно обговорюється ситуація в Україні

Також "Знай.ua" писав, що китайський коронавірус в Україні: РНБО провела термінову нараду через епідемію