В італійському шоу Україну назвали "малою Росією". На сторінці дипломатичного представництва у Facebook цей факт назвали некоректним і образливим. Через висловлювання ведучого шоу L'Eredita посольство України в Італії звернулося до керівництва каналу RAI.

Повідомляється, що дипломати відправили керівництву ЗМІ звернення, але відповіді поки не було. В результаті було прийнято рішення надати таким дипломатичним крокам публічність і опублікувати лист на офіційній сторінці посольства.

Шоу L'Eredita, скріншот: RAI
Шоу L'Eredita, скріншот: RAI

"Враховуючи, що до цього часу від каналу RAI не було отримано жодної відповіді, прийнято рішення надати таким дипломатичним крокам публічність і опублікувати лист на офіційній сторінці посольства", – йдеться у повідомленні.

У листі дипломати пояснили походження назви "Малоросія" і заявили, що його вживання для України неприпустимо, особливо через нинішній конфлікт з РФ. Фраза прозвучала у передачі, в якій учасникові по черзі показують п'ять пар слів, де потрібно вгадати правильну – ту, яка вписується в смисловий ряд зі словами з інших пар.

Популярні новини зараз

Погода на 28 лютого залишить згадку про зиму: бережіться штормових поривів і ожеледиці

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

Звернення дипломатів, скріншот
Звернення дипломатів, скріншот

26 січня відбувся фінал гри, в якому склався ряд "зірка, кондитерська, магазин, Росія і серенада". Як виявилося, на думку авторів програми, гравець повинен був написати слово "маленький". "Маленька Росія – друга назва України", – заявив ведучий передачі Флавіо Инсинна.

У зв’язку із некоректним й, навіть, образливим висловлюванням ведучого італійського шоу «L'Eredita» на телеканалі «RAI»...

Geplaatst door Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia op Dinsdag 28 januari 2020

Нагадаємо, раніше дипломатія Польщі здригнулася від потужного скандалу: головна людина МЗС отримала "двійку" за поведінку, подробиці

Як повідомляв портал "Знай.ua", сенатор Франції Гаро-Майлам: У цивільній комісії з безпеки НАТО активно обговорюється ситуація в Україні

Також "Знай.ua" писав, що китайський коронавірус в Україні: РНБО провела термінову нараду через епідемію