Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука запідозрили в брехні про подачу заяви про відставку особисто президенту України Володимиру Зеленському.

Саме через те, що відповідний документ не був зареєстрований в Офісі президента.
Про це повідомляє на своїй особистій сторінці у Facebook журналіст Олексій Братущак.

І прикріплює офіційну відповідь на його інформаційний запит в якій чітко все виділено.

Відповідь ОПУ з приводу заяви Гончарука (Facebook Олексія Братущака)

Заява про відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука в реєстраційно-довідковій базі Офісу президента України не зареєстрована – сказано в документі

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Показати ще

Після цього журналіст повідомив, що цю заяву сміливо можна вважати фейковою.

І це при тому, шо прем'єр публічно заявляв: передав заяву про відставку президенту, вона оформлена відповідно до закону та Конституції. Здається, у юриста-прем'єра якесь своє уявлення про документообіг між органами влади. Ну там, смскою скидати документи. Або через телеграм-канали. Або в інших месенджерах. Діджиталізація. Ага. Якщо так, якщо офіційні посадовці передають Зеленському свої заяви через смски (чи як там у них це відбувається?), тоді кожну смску на телефоні президента треба вважати офіційним документом. І так само реєструвати. І видавати на запити журналістів. Бо ось така вона публічна політика. Трохи відрізняється від реальності серіалів... - написав журналіст у своєму дописі


Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук прокоментував недавній скандал із записом його висловлювань на нараді Кабміну і Нацбанку, який наробив галасу на всю країну.

Як повідомляв портал "Знай.ua", глава держави Володимир Зеленський повністю впевнений в тому, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук необхідний країні, однак, щоб продемонструвати результати його роботи потрібно ще трохи часу.

Також "Знай.ua" писав, що опубліковано нові записи "плівок Гончарука", коли прем'єр Олексій Гончарук у вересні 2019 року обговорював, як "продати" МВФ непопулярне підвищення цін на газ для населення.