Днями Дмитро Ярош опублікував пост у Facebook, де висловив свою думку про гомосексуалів. Колишній лідер організації "Правий сектор" вважає, що влада значною мірою перебуває у руках людей з нетрадиційною орієнтацією.
Цей факт Ярош не схвалює і реагує вкрай негативно.

Тож, не дивно, що згодом на його пост почали реагувати не лише коментарями, але й іншими дописами.Так Дмитро Різниченко на своїй сторінці у Facebook опублікував наступний допис:

Дмитро Ярош сьогодні написав пост проти геїв і лесбійок, проти толерантності, за скрєпні цінності. І, зокрема, додав, що...

Geplaatst door Дмитро Різниченко op Donderdag 30 januari 2020

 Дмитро Ярош сьогодні написав пост проти геїв і лесбійок, проти толерантності, за скрєпні цінності. І, зокрема, додав, що геї країну руйнують, а не захищають, і на фронті він їх не бачив жодного. Передайте хтось Дмитрові, що на цьому фото прямо у нього за спиною (з заплющеними очима) стоїть Viktor Pylypenko, гранатометник добровольчого батальйону "Донбас". Гей. - підписав фото користувач

Цікаво, що після цього скаже ексочільник "Правого Сектору".

Популярні новини зараз

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Нагадаємо, раніше Дмитро Ярош опублікував пост у Facebook, висловивши свою думку про гомосексуалів. 


Як повідомляв портал "Знай.ua", народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубинський заявив, що закон про медіа, який нещодавно ініціював міністр культури Володимир Бородянський, це механізм прямої цензури в російському аналогу.


Також "Знай.ua" писав, що найближчим часом накопичувальна пенсійна система в Україні вводитися не буде.