Як відомо, на днях народний депутат від фракції "Слуга народу" Євгеній Брагар порадив в прямому ефірі телеканалу "112" продати "елітного" собаку пенсіонерці, яка запитала у нього, як їй жити на пенсію всього у 2 тисячі гривень. Відтак, це не змогли обійти стороною і у самій партії, де вже попросили вибачення в українців та зізналися, що не поділяють думку свого колеги.

Щоправда, карати свого "зеленого" народного депутата у фракції не збираються. За словами лідера політичної сили Зеленського Олександра Корнієнко, для того, аби покарати скандального Брагара немає підстав.

Брагар, фото з вільних джерел
Брагар, фото з вільних джерел

"Я думаю, що то моральний осуд, в який потрапив Євген, і той набір мемів, героєм яких він став, цього більш ніж достатньо з моральної точки зору, щоб людина зрозуміла і зробила висновки на майбутнє", - сказав політик.

Варто зауважити, що наразі було знайдено й пенсіонерку, якій нардеп пропонував "пустити" чотирилапого на газ. Відтак, вона порекомендувала продати нардепу власні мізки, якщо вони там, звісно, є.

Популярні новини зараз
Українців попередили про хвилю страшної епідемії: зафіксовано першу смерть ПриватБанк встановив вікові обмеження Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року
Показати ще

Нагадаємо, Брагар пояснив, чому радив платити за газ собакою.

Як повідомляв Знай. ua, знайдено пенсіонерку, якій Брагар порадив "пустити" собаку на газ.

Також Знай. ua писав, що Україну "накрило" фотожабами про Брагара, газі і собаці.