Поки лідер політичної партії "Голос" та музикант Святослав Вакарчук стояв у черзі в кафе на KyivFoodMarket, до нього із камерою підійшли впритул і застали зненацька. Так, Захар Лаврентьєв оприлюднив відповідний допис на Facebook-сторінці.

Известный соросенок ртом Вакарчук( по совместительству депутат-недорозумение)на KyivFoodMarket. Неравнодушный избератель просит его пообщаться. О распродаже земли международным спекулянтам. О ситуации в стране. Понимает ли он ответсвенность за судьбу Страны. Но☝️😂😂 как и любой соросенок без вставленной перфокарты с заготовленным текстом , это биосущество не работает. Мычит, трясет башкой и брезгует общением с простыми людьми. Больше интересного на моем телеграмм канале @botsmanazov

Geplaatst door Захар Лаврентьев op Zondag 16 februari 2020

"Відомий соросьонок ротом Вакарчук за сумісництвом депутат-недорозумение на KyivFoodMarket", - йдеться у повідомленні.

Автор відео зауважує, що небайдужий виборець просить його поспілкуватися про розпродаж землі міжнародним спекулянтам, про ситуацію в країні, чи він розуміє відповідальність за долю країни, а у відповідь - мовчання

Популярні новини зараз
Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Вакарчук, кадр з відео

"Але☝️😂😂 як і будь соросенок без вставленою перфокарти з заготовленим текстом , це биосущество не працює. Мукає, трясе головою і гребує спілкуванням з простими людьми", - додає автор.

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Тимошенко залишила олігархів в спокої і взялася за одностатеві шлюби, Лещенко зачепило за живе.

Як повідомляв Знай.uа Новосад поскаржилася, що не може прогодувати дитину на 36 тисяч.

Знай.uа писав, Кива виступив з хамською пропозицією до українок.