За минулу добу на фронті поранено семеро і загинув один український військовий – Сергій Руських, сержант 46-ої ДШБ. Про це повідомив лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький. Свою думку він висловив в Telegram-каналі, передає Politeka.

Думка Андрія Білецького, скріншот з Telegram-каналу

За словами Білецького, цього ж дня голова ОП Єрмак зустрівся з Дмитром Козаком, заступником голови АП Путіна, куратором від Росії по "українському питанню". Триває чергова дружня бесіда про мирний план із ворогом, а в цей час на фронті він знову б'є по нашим військовим.

"Для прикладу, останні новини з Сирії: за першу ж добу після атаки росіян, Туреччина, у відповідь на загибель своїх людей, знищила понад 200 військових об'єктів, 50 одиниць техніки й 300 живої сили російських військ та армії Асада. Не дивлячись на "страшність" РФ. Просто в таких випадках є два типи держав: одні відреагують як Туреччина, а в інших тепло зустрінуться з агресором і під виглядом розмов про обміни домовляться про розподіл тіньових бізнес-потоків. Країни, що борються за власне майбутнє, приречені на успіх. Ті, якими керують хробаки – на зникнення", - написав він у повідомленні.

Популярні новини зараз

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

За словами Білецького, під виглядом розмов про обміни домовляться про розподіл тіньових бізнес-потоків, поки на Донбасі гинуть українці.