Голова партії "Національний корпус", засновник і перший командир добровольчого полку "Азов" Андрій Білецький жорстоко розкритикував президента України Володимира Зеленського та заявив, що він міг би використати ситуацію, яка наразі відбувається між Росією та Туреччиною.

Відповідний допис він оприлюднив у Telegram-каналі.

Варто зауважити, що мова йде про авіаудар, який росіяни напередодні нанесли по турецьких військових у сирійському регіоні Ідліб – в результаті загинули щонайменше 22 солдат. У зв'язку з цим наразі Туреччина готується оголосити війну Сирії, а це в свою чергу означатиме обмежену війну Туреччини з Росією.

Білецький, фото прес-служби Нацкорпусу
Білецький, фото прес-служби Нацкорпусу

Відтак, Білецький стверджує, що Зеленський міг би використати цей шанс та об'єднатися з Туреччиною

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Віталій Кличко втік від киян і пірнув в ополонку

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

"Для України це міг би бути шанс! Але я певен, що цей шанс використано не буде. Я певен, Президент Зе не підведе друга, в "очах якого мир" у важку хвилину, не вставить ножа в спину країні, яка є "основным потребителем продукции 95 квартала". Не буде активізуватися ані по-військовому, ані по дипломатичному напрямку, не буде синхронізувати зусилля з Туреччиною, не буде взагалі нічого… Шкода, бо, можливо, зараз з'явиться величезний шанс повернути своє. Але для цього, крім вдалого збігу обставин, потрібні ще і яйця.", - запевнив лідер "Нацкорпусу".

Скріншот допису
Скріншот допису