Головний редактор телеканалу RT, а також глава міжнародного інформаційного агентства "Росія Сьогодні" Маргарита Симоньян та її чоловік - режисер і ведучий програми "Міжнародна пилорама" на НТВ Тигран Кеосаян придумали схему "розводу" своїх глядачів та за 3 роки отримали від держкомпаній понад 700 млн руб. за контрактами рекламу і PR.

Про це йдеться в новому розслідуванні на сайті "Паразиты"

Відтак, як йдеться в новому розслідуванні, присвячене заробітку сім'ї Маргарити Сімоньян і Тиграна Кеосаяна, за останні 3 роки подружжю вдалося отримати сотні мільйонів рублів за контрактами на рекламу і PR від різних держструктур.

Маргарита Симоньян та її чоловік Тигран Кеосаян
Маргарита Симоньян та її чоловік Тигран Кеосаян

Одна з "дохідних статей" сім'ї пов'язана з передачею "Міжнародна пилорама", автором і ведучим якої є і Тигран Кеосаян, а Маргарита Симоньян займає місце художнього керівника проекту. Телеканал НТВ закуповує передачу у студії "Голд Віжн" (її засновником являє брат Тиграна Давид) за ціною 3,4 млн руб. за випуск (в рік знімається близько 35 випусків). Знімаються передачі в студії телеканалу Russia Today, яким керує Симоньян.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

ДТП забрала життя української рекордсменки: їй було всього лише 21

Показати ще

"Над створення Міжнародної пилорами щотижня працює близько десяти штатних співробітників Russia Today. Більшість з них не отримує окремої винагороди від студії "Голд Віжн". Сам телеканал RT отримує від студії "Голд Віжн" в середньому 370 тис. Руб. за випуск, що незрівнянно з ринковою вартістю оренди студії, техніки і персоналу, а також c іншими витратами "Голд Віжн", - йдеться в розслідуванні.

Маргарита Симоньян та її чоловік Тигран Кеосаян
Маргарита Симоньян та її чоловік Тигран Кеосаян

Окрім цього, журналісти запевняють, що останні 4 роки авіакомпанія "Аерофлот" закуповує рекламу в передачі "Міжнародна пилорама" на НТВ, сума за контрактами 2017-2020 рр. яких складає більше 1 млрд руб. Всі контракти проходять через один і той же рекламне агентство – "Інвент", пов'язане з Симоньян через підставних осіб. На балансі агентства є автомобілі загальною вартістю 45 млн руб., Серед них кабріолет Mercedes-AMG, на якому їздить подружжя Кеосаян-Симонян.

З кожного держконтракту з "Аерофлотом" "Інвент" залишає собі 60% (657 млн ​​руб. За чотири роки.), А решта платить за рекламу телеканалам. При цьому виробництвом рекламних роликів займається сам "Аерофлот". Велика частина грошей "Інвент", а це 361 млн руб., аереводиться в "Голд Віжн". А з рахунків студії в середньому 74 млн руб. в рік йде Тіграну Кеосаяну за послуги ведучого "Міжнародної пилорами", в свою чергу художньому керівникові цього шоу Маргариті Симоньян - 77 млн ​​руб. на рік.

Маргарита Симоньян та її чоловік Тигран Кеосаян
Маргарита Симоньян та її чоловік Тигран Кеосаян

Гроші, які не надходять відразу на рахунки Симоньян, Кеосаяна і їх сім'ї, пропускаються через компанії "Марскеос" і "Колізеум", які отримували гроші від оргкомітету Чемпіонату світу з футболу 2018 р, мільярдера Віктора Вексельберга, фонду "Сколково" і благодійного фонду ФСБ. В цілому від двох рекламних агентств Маргарита Симоньян і Тигран Кеосаян особисто отримали ще 57 млн.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, у Києві почнуть реставрувати напівзруйнований Миколаївський костел за 50 млн гривень.

Як повідомляв портал Знай.uа, Міністерство культури подовжуватиме заборону на російські соцмережі.

Також портал Знай.uа писав, що тепер кожен українець зможе побачити Софійський собор не виходячи з дому.