Руслан Рябошапка, який раніше обіймав посаду генерального прокурора України зробив гучну й досить нескромну заяву в інтерв'ю виданню Гордон. Виявляється, це він особисто створив все антикорупційне законодавство, яке є в нашій країні. Видання наводить безпосередню цитату Рябошапки: 

"Практично все антикорупційне законодавство, яке є в Україні, створено або мною особисто, або за моєї активної участі. Наприклад, закони про запобігання корупції – про створення Нацагентства по запобіганню корупції, про створення Національного антикорупційного бюро, про створення системи електронного декларування та, власне, впровадження електронного реєстру декларацій для чиновників”,— сказав екс-генпрокурор. 

Він також додав, що взяв участь у створенні антикорупційних стратегій, і всі вони були успішно прийняті. 

Популярні новини зараз

Між ними хімія - спливли неочікувані деталі роману Балана і Кароль

Індексація пенсій у 2020 – кому дістанеться надбавка та скільки

Курс валют на 26 травня – долар наблизився до небезпечної позначки, українцям варто бути насторожі

Влізла в парі Зеленського та Філатова - скандальна модель з Дніпра роздяглася на зруйнованому мосту під Нікополем, яка гаряча

Показати ще

“Власне, так як я не займаюся антикорупцію, нових стратегій немає”, — додав Рябошапка. 

Адміністрація Telegram-каналу “Шептун”, коментуючи цю заяву, саркастично зазначає: 

“Який молодець Рябошапка. Однак від нього, як від генпрокурора, були потрібні реальні вчинки і посадки корумпованих чиновників. Треба було раніше свербіти, тепер вже пізно приписувати собі заслуги.”

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.