Президент США Дональд Трамп дав інтерв'ю своєму сину Дональду Трампу-молодшому. Цікаво, що тон розмови був дуже дружнім і чітко відрізнявся від того ставлення, яким американський президент обдаровує інших представників преси.

На ситуацію звернула увагу російська співачка Катя Лель, яка опублікувала шматок з інтерв'ю на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Зверніть увагу, друзі мої, який Трамп люблячий і м'який зі своїм сином, який бере у нього інтерв'ю!" - написала представниця естради.

View this post on Instagram

Обратите внимание, друзья мои, какой Трамп любящий и мягкий со своим сыном, который берёт у него интервью!😊 #Repost @vladfreedom1 with @make_repost ・・・ Трамп-младший провел интервью со своим отцом и спросил его про инопланетян. «Ты расскажешь нам про инопланетян?». На что Трамп ответил, что многие люди хотят знать про инцидент в Розуэлл. Я неоднократно упоминал про крушение корабля в Розуэлл в 1947 году в своих видео. Именно с рассекречивания этой информации начнется официальное раскрытие инопланетян для спящей публики. Тем, кто не спит и получает информацию из моих видео, уже известно гораздо больше. В том числе и про контакты Космических Сил США с ГФС и конкретно представителями Плеяд. Нам бы всем хотелось, чтобы раскрытие информации происходило быстрее, но люди сами тормозят этот процесс своей свободной волей. А именно тем, что большинство пока не готово принять эту информацию и отказаться от привычного хода вещей в этой матрице. Им проще жить в привычном невежестве, где инопланетные цивилизации – это бред, а иллюзорность этой реальности – правда. Это неизбежно будет меняться. #катялель #нло #владфридом

A post shared by Катя Лель (@katyalelofficial) on

Популярні новини зараз

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

До цього Трамп вже неодноразово "прославився" нападками на пресу, які виходили далеко за норми, прийняті у західних демократіях.

Варто зазначити, що причиною публікації Каті Лель стала не стільки увага до Трампа, як до питання про докази існування інопланетян.

Саме у цьому фрагменті президент США стверджує, що має деяку інформацію про Розуеллський інцидент, якою він не може поділитися навіть з рідним сином.

"Саме з розсекречення цієї інформації [про Розуелльский інцидент] почнеться офіційне розкриття інопланетян для сплячої публіки. Тим, хто не спить і отримує інформацію з моїх відео, вже відомо набагато більше. У тому числі і про контакти Космічних Сил США з ГФС і конкретно представниками Плеяд. Нам би всім хотілося, щоб розкриття інформації відбувалося швидше, але люди самі гальмують цей процес своєю свободою волі. А саме тим, що більшість поки не готова прийняти цю інформацію і відмовитися від звичного ходу речей в цій матриці. Їм простіше жити в звичному невігластві, де інопланетні цивілізації - це маячня, а ілюзорність цієї реальності - правда. Це неминуче буде змінюватися", - стверджує співачка, цитуючи блогера-"уфолога" Влада Фрідома.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Катя Лель на самоізоляції назвала причини знищення імунітету - після карантину переходимо у нову площину.

Як повідомляв портал Знай.ua, Трамп попередив, що скоро особисто оголосить дані розвідки щодо походження коронавірусу.

Також Знай.ua писав, що Трамп через незручні питання відкрив полювання на журналістів, десь єхидно морщиться Пєсков.