Така можливість буде отримана Російською Федерацією у разі, якщо Сенат Сполучених Штатів Америки затвердить щорічну військову допомогу Україні.

Ця інформація була заявлена головою комітету Держдуми РФ у справах СНД Леонідом Калашниковим. За його словами подібний жест з боку США “відкриє Росії двері” з можливістю постачання зброї в Донецьку і Луганську області.

Леонід Калашніков, фото: Дмитро Серебряков
Леонід Калашніков, фото: Дмитро Серебряков

Калашников заявив: "Я вважаю, що виділення в США 300 млн доларів на військову допомогу Україні, навпаки, нам відкриває двері для того, щоб допомагати людям, по яким вони хочуть з цьої зброї стріляти - ДНР і ЛНР. В таких умовах ми маємо теж право постачати зброю офіційно".

Популярні новини зараз

Курс валют на 10 серпня: гривня потрапила до Бога за пазуху - долар і євро переходять рубікон

Житель Прикарпаття зазирнув не в одну пляшку заради незвичайного паркану - 150 метрів скляної краси

Холостяк Михайлюк зустрівся віч-на-віч з фіналісткою шоу, пробралася аж на кухню

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Тому єдине, що повинна зробити Росія, на думку російського чиновника, це — закрити тему і здійснювати вільні поставки зброї в ДНР і ЛНР.

Щорічна військова допомога Україні, про яку йде мова, є проектом закону в Сенаті і передбачає виділення 300 мільйонів доларів, у тому числі і на летальну зброю.

У документі також йдеться про виділення 4 млн доларів на підготовку українських офіцерів. 

Нагадаємо, українські військові на кораблях відбили "атаку" в Чорному морі. В акваторії Чорного моря пройшов збір-похід кораблів, катерів і суден ВМС ЗС України. Військові відпрацювали дії з відбиття нападу противника в морі і того, як надати допомогу судну, що терпить лихо.

Як повідомляв "Знай.uа" Трамп намагається заборонити Болтону розповісти таємницю про Україну.

Знай.uа писав про те, що український флот зміцніє: з США на підмогу йдуть 16 бойових катерів з озброєнням на $600 000 000.