Президент Білорусі Олександр Лукашенко висловився щодо ситуації, яка склалася з протестами у країні. Глава держави наголосив, що відповідь на дії мітингуючих будуть співмірними.

Про це він сказав під час зустрічі з журналістами, повідомляє БЕЛТА.

"Хотілося, як я говорив, розпалити пожежу в центрі Мінська, хапати головешки і розкидати по всьому Мінську. Звичайно, це у них не вийшло. Десь, може, і ми допустили якісь помилки, десь були промахи. Я теж чесно зізнавався, що ми ще не все знаємо, чого вони хочуть", - заявив Лукашенко.

"Тобто Лукашенко, який перебуває на чолі вертикалі влади, на чолі держави добровільно при 80% голосів повинен передати їм владу. Це звідти йдуть команди. Треба віддати належне місцевим нашим - вони вкрай обурені і кажуть: так це неможливо, в Білорусі не та ситуація, щоб вести переговори. Загалом, намагаються керувати процесом з-за кордону. Я про Польщу не кажу. Там вже все осіли і теж починають смикати за ниточки. Я не кажу про Україну (звідти їхали). Це, впевнений, не державна політика, але там вистачає цих майданутих, про які я говорив. В тому числі, на жаль, з Росії певний приплив людей

Але ми розберемося з кожним, хто сьогодні провокує і штовхає цих хлоп'ят на заворушення. Думаю, що і у них мізки повернуться в потрібному напрямку, і вони зрозуміють, що просто джгут під своїми ногами землю. Допустити цього ми не можемо ", - стверджує президент Білорусі.

Популярні новини зараз

Британські міноносці мчать до берегів України: путінським коритам буде страшно

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Нагадаємо, вибори президента Білорусі викликали чисельні протести по всій країні - багато громадян вважають їх нелегітимними через масові фальсифікації та недопуск кандидатів.

Нагадаємо, Тихановська заявила про перемогу на виборах і пообіцяла Лукашенку "початок кінця".

Як повідомляв портал Знай.ua, Хроніка протестів у Білорусі проти Лукашенка: масові побиття, перша смерть та затримання.

Також Знай.ua писав, що Зеленський терміново звернувся до Лукашенка через протести у Білорусі: "Пряма дорога до..."