Відстороненого главу Державної фіскальної служби Романа Насірова слід негайно відправити на лікування за кордон, інакше все може закінчитися летально.

Таку заяву зробив адвокат Насірова Ігор Степанов.

Напередодні адвокат звернувся до суду з проханням дозволити відправити Насірова на лікування до США, оскільки, за словами Степанова, його в Україні вилікувати не зможуть, тут немає потрібних препаратів.

На підтвердження захист надав суду необхідні документи та медичну експертизу. Проте суд відмовив.

"Вона (мед експертиза, - ред.) додається нами до матеріалів клопотання. У ній сказано, що якщо не провести відповідне лікування, великі шанси серйозних ускладнень. Якщо не провести процедури в необхідний проміжок часу, то потім це буде марно", - додав Степанов.

Популярні новини зараз
Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає, що Насіров є підданим Великобританії, і виїхавши до Сполучених Штатів, він може за британським паспортом потрапити до Англії.