На XI Київському форумі безпеки, що Арсен Аваков розповів про напрацювання МВС щодо впливу російського агресора на інформаційне поле України.

Міністерство внутрішніх справ України найближчим часом має намір опублікувати відповідні компрометуючі дані, які були отримані в результаті тісної роботи з компаніями інтернет-технологій та партнерами з ЄС і США.

"Зовсім недавно була створена робоча група Міністерства внутрішніх справ було порушено кримінальну справу. Я думаю, що найближчим часом ми покажемо суспільству, співпрацюючи з киберполицией всіх наших партнерів, європейських і американських, із Facebook, Twitter, Google, Microsoft, ту мережу міжнародного негативного впливу агресора, яку він здійснює на нашому інформаційному полі", - повідомляє Аваков.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ході свого виступу також зазначив, що на даний момент слід зробити все можливе для того, щоб припинити агресивні способи нападу на Україну. В тому числі і на її медійний простір. Він назвав це одночасно завданням і викликом для нашого суспільства.

Раніше передові компанії в області інтернет-технологій домовилися про спільну роботу з міністерством для запобігання поширення терористичних фотографій і відео на своїх ресурсах. Серед них Facebook, Microsoft, Twitter і YouTube.

XI Київський форум - день другий: про що говорили

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"Аваков втримав Турчинова від вильоту в Крим. Секретар РНБО розвіяв популярні міфи. Він розповів, що, всупереч чуткам, ні один десантний вертоліт не злітав з курсом на Крим. Тоді в кінці лютого Турчинов і сам був готовий вилетіти в Крим, щоб самостійно організувати оборону одного з аеродромів, коли почалися захоплення частин. Але в останній момент його зупинив Арсеній Аваков. Якби він його в той момент не урезонив, то Олександр Турчинов ймовірно або загинув, або потрапив у полон.