Нещодавно стався нечуваний випадок за всю історію правоохоронної системи: судді намагалися підкупити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. При чому робили це у досить дивний спосіб.

Про це на сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

Мова йде про Наталію Овчаренко та голову Кіровського райсуду Дніпра Геннадія Підберезного. Останній допомагав у "сприянні" з хабарем, після якого, як вони сподівалися, САП справу закриє.

Овчаренко фігурувала у провадженні в якості підозрюваної, тому особистий інтерес зрозумілий (її затримали наприкінці квітня на неправомірній вигоді у 30 тисяч доларів, - ред.). Цікаво, що на момент передачі грошей суддя у буквальному сенсі читала молитву, а до цього взагалі зверталася за порадою до ворожки.

Популярні новини зараз

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

"Найбільший хабар, яку в історії України пропонували прокурору, який при цьому не взяв, а організував затримання! Історичний день…До 21 вересня рекорд за пропозицією хабара в 25 тисяч доларів і затримання злочинця належав прокурору Головної військової прокуратури", - зазначив Бутусов.

Холодницький на хабар погодився і одразу організував операцію з СБУ та НАБУ по затриманню, якщо вірити джерелам з найближчого оточення.

"Вона ходила до церкви, так як дуже набожна, вважає себе глибоко віруючою людиною.Але при цьому релігійна на вигляд Овчаренко, як з'ясувалося, регулярно радиться з наближеною до неї ворожкою…Запитала у ворожки - чи можна йти на справу, чи немає засідки? Ворожка відповіла: був віщий сон сьогодні, "бачила шкарпетки білі", це хороший знак, все в порядку!", - додав журналіст.

Одразу після переконливих на її думку слів жінка зібрала перший "транш" у 50 тисяч доларів і просто у згортку понесла його очільнику САП, а коли вручала їх, то читала "Отче наш", так боялася, що їй відмовлять і справа про хабарництво (вчинене до цього) піде далі.

"У цей момент відбулося затримання. Бог іноді дійсно все бачить. …Але оціните в якому середньовіччя ми живемо! Хрестити хабар! Проводити консультації з хабарі з ворожкою! І це робить заступник голови суду в одному з найбільших міст, інтелектуальних центрів України в 21-м столітті", - дивується він.

Дивіться: Назар Холодницький про роботу САП

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явився повний перелік суддів, які заробили мільйони на службовому житлі.