Нерухомість українських суддів більше не таємниця за сімома замками – те, що так ретельно намагалися приховати заможні служителі Феміди, спокійно викривають навіть їх знайомі консьєржки.

Про це йдеться у сюжеті програми "Наші гроші".

Низці київських суддів виділили в новобудовах службове житло ще кілька років тому. Проте, особливо винахідливі використовували заповітні квадратні метри не за призначенням – приватизували і продавали їх, навіть не пояснюючи свого вчинку.

"Якщо особа не проживає за місцем виконання своїх службових обов'язків, їй надається окреме помешкання, щоб була можливість швидко діставатися до роботи", - підтверджує юрист Юлія Василенко.

Проблема залишається у тому, що після звільнення суддя зобов'язаний повернути квартиру, якщо отримав її від держави на час свого перебування на посаді. Більшість із них навряд чи не зможуть зробити: продане чи приватизоване помешкання навряд чи віддасть новий власник.

Популярні новини зараз
Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", суддя Чаус, якого розшукують українські правоохоронці, дав про себе знати.